ARAÇ DEĞER KAYBI HESABI

Araç Değer Kaybı; aracınızın kazadan önceki hasarsız piyasa değeri ile kazadan sonraki onarım görmüş piyasa değeri arasındaki fark olarak ifade edilmektedir.
Araç değer kaybı ile araç sahiplerinin, kusurlu olmadıkları hasarlar ile ilgili bu mağduriyetlerinin giderilmesi amaçlanmaktadır. Trafik kazası neticesinde araç, yetkili serviste ve orijinal parçalar kullanılarak onarım görmüş olsa dahi değer kaybına uğramaktadır. Bir araç, ne kadar iyi onarım görmüş olursa olsun, kazadan önceki hali gibi olamaz ve fabrika orijinalliğini yitirmiş olur. Bir aracın, imal edildiği fabrikada gövde parçalarının birleştirilmesinde uygulanan kaynak dikiş kalitesi ve robot sistemler ile uygulanan boya işleminin hassasiyeti ve orijinalliği yetkili servislerde dahi aynı standartlarda uygulanması mümkün olamamaktadır.
Uzmanından alacağınız profesyonel destek hizmeti sayesinde hiç bir prosedür ile uğraşmanıza gerek kalmadan, değer kaybı zararınıza ilişkin hesap raporu en kısa sürede hazırlanarak çözüme kavuşturulabilecektir.

Bilgi - Güven - Tecrübe

Uzman mütalaası hakkında tüm sorularınız için lütfen bize ulaşın.
+90 (505) 976 99 99


Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 274 Mahall Ankara B Blok Kat: 13 No: 149 Çankaya/ANKARAinfo@zeynelabidinkaya.com.tr