AMACIMIZ

Gerçek ve Tüzel kişiler ile Hukukçulara Trafik Kazalarına ilişkin kusur konusunda ihtiyaç duydukları danışmanlık ve uzman görüşü/bilimsel mütalaa düzenleme hizmetlerini sürecin en başından başlayıp sonuçlanıncaya kadar her aşamada  profesyonel destek sağlamaktır.

Bütün bu işlemlerin yürütülmesi esnasında hak edilmeyen bir değerin alınmasına veya buna sebep olabilecek çalışmalara kesinlikle karşıyız. Hukukun üstünlüğüne inanarak ve Hukuk Devleti ilkelerine bağlı olarak, İnsan Haklarına Saygı çerçevesinde  yasal olmayan hiç bir işlem, tutum, davranış ve oluşum içerisinde yer almayacağımızı temel prensip olarak şiar edinmiş bulunmaktayız.

Bu itibarla; gerek danışanlarımız ve gerekse de vatandaşlarımızın trafik kazalarına ilişkin sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar nedeniyle, Ülkemizin hemen her yerinden pek çok insanımızın takdirini toplamaya devam etmekteyiz.

Bilgi - Güven - Tecrübe

Uzman mütalaası hakkında tüm sorularınız için lütfen bize ulaşın.
+90 (505) 976 99 99


Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 274 Mahall Ankara B Blok Kat: 13 No: 149 Çankaya/ANKARAinfo@zeynelabidinkaya.com.tr